Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Tillväxtchef
Uno Jonsson
Telefon: 0611 - 34 82 52
Mobil: 070 - 648 25 11
E-post: uno.jonsson@harnosand.se
Arbetsområde: företagsetableringar och utvecklingsprojekt.

Verksamhetsledare
Margareta Nordlund
Telefon: 0611 - 34 80 50
Mobil: 073 - 274 54 84
E-post: margareta.nordlund@harnosand.se
Arbetsområde: nyföretagande, utvecklingsprojekt och lotsfunktion.

Näringslivsutvecklare
Jonas Wessling
Telefon: 0611-34 82 55
Mobil: 073-270 45 55
E-post: jonas.wessling@harnosand.se
Arbetsområde: inflyttning, kompetensfrågor och lotsfunktion.

Näringslivsutvecklare
Henrik Olsson
Telefon: 0611-34 82 76
Mobil: 070-191 93 60
E-post: henrik.olsson@harnosand.se
Arbetsområde: bredbands-, landsbygds- och näringslivsfrågor. Lotsfunktion.

Näringslivsutvecklare
Pernilla Sandin
Mobil: 070-191 55 23
E-post: pernilla.sandin@harnosand.se
Arbetsområde: nyföretagande, kommunikation och lotsfunktion.

Projektledare
Eva-Lotta Öberg
Telefon: 0611-34 82 44
Mobil: 070-312 28 49
E-post: eva-lotta.oberg@harnosand.se
Arbetsområde: projektledare för Landsbygd 2.0.

Evenemangsutvecklare
Jessica Sjögren
Telefon:0611-34 82 31
Mobiltelefon: 070-340 14 23
E-post: jessica.sjogren@harnosand.se
Arbetsområden: evenemang, evenemangsstöd.

Centrumutvecklare
Jon Hultman
Mobiltelefon:0702862747
E-post: jon.hultman@harnosand.se
Arbetsområden: handel, centrum, centrumutveckling, presentkort, HÄR-kontaktperson Här-handel och möten.