Komvux administration

Bild på Margareta Wikman

Rektor - SFI, SO och Lärvux.
Vikarierande rektor, Christin Strömberg
E-post: christin.stromberg@harnosand.se

Bild på Margareta Wikman

Enhetschef - YH och Lärcentrum
Thomas Andersson
Telefon: 0611-34 84 19
E-post: thomas.andersson@harnosand.se

Bild på Margareta Wikman

Biträdande skolledare- Kommunal Vuxenutbildning
Sara Lindberg
Telefon: 0611-34 84 36
E-post: sara.lindberg@harnosand.se

Bild på Alireza Samadi

Utbildningssamordnare samhällsorientering
Alireza Samadi
Telefon: 0611-34 84 16
Mobil: 073-270 96 09
E-post: alireza.samadi@harnosand.se

Bild på Fanny Malmqvist

Administratör
Fanny Malmqvist
Telefon: 0611-34 85 60
E-post: fanny.malmqvist@harnosand.se

Bild på Klas Börjeson

Administratör SFI
Klas Börjeson
Mobil: 070-264 02 58
E-post: klas.borjeson@harnosand.se

Bild på Kristina Falk

Administratör
Kristina Falk
Telefon: 0611-34 86 18
E-post: kristina.falk@harnosand.se

Bild på Sofi Andreasson

Studie- och yrkesvägledare
Hannele Alfsvåg
Telefon: 0611-34 86 87
E-post: hannele.alfsvag@harnosand.se

Bild på Haneesha Hafeez

Studie- och yrkesvägledare
Anna Åsard
Telefon: 0611-34 86 36
E-post: anna.asard@harnosand.se

Bild på Haneesha Hafeez

Studie- och yrkesvägledare
Markus Lundmark
Telefon: 0611-34 84 19
E-post: markus.lundmark@harnosand.se