Kontakta oss - Simhallen

Simhallen Härnösand - Möjligheternas hus

""

Kontakta oss på Simhallen

Har du frågor om badtider, simskola eller träning? Nedan ser du vem du ska kontakta.

Anläggningsansvarig

Porträtt på Jonas Andersohn

Jonas Andersohn
Anläggningschef
E-post: jonas.andersohn@harnosand.se
Telefon:0611 - 34 81 79
Arbetsområde: Simhallen Härnösand och Hälledal samt
kommunala badplatser

Receptionen

Porträtt på Jessica Jakobsson

Jessica Jakobsson
Reception
Telefon: 0611-34 81 70
E-post: jessica.jakobsson@harnosand.se
Arbetsområde: babysim, bokning.

Porträtt på Anneli Öberg

Anneli Öberg
Reception
E-post: anneli.oberg@harnosand.se
Telefon:0611 - 34 81 70
Arbetsområde: reception

Porträtt på Annika Solin

Annika Sohlin
Reception
E-post: annika.sohlin@harnosand.se
Telefon:0611 - 34 81 70
Arbetsområde: reception, fakturering.

Styrketräning - Spegeln och Actic

Porträtt på Jason Frankzen

Jason Frankzén
Instruktör
E-post: jason.frankzen@harnosand.se
Telefon:0611 - 34 81 76
Arbetsområde: introduktioner, gym

Porträtt på Margareta Nordin

Margareta Nordin
Instruktör
E-post: margareta.nordin@harnosand.se
Telefon:0611 - 34 81 76
Arbetsområde: introduktioner, gym, gruppträning

Bad, simskola och relax

Porträtt på Joan Edlund

Joan Edlund
Badmästare
E-post: joan.edlund@harnosand.se
Telefon:0611 - 34 81 72
Arbetsområde: simskola, webbredaktör.

Porträtt på Dennis Flinkfeldt

Dennis Flinkfeldt
Badmästare
E-post: dennis.flinkfeldt@harnosand.se
Telefon:0611 - 34 81 72
Arbetsområde: simskola

Porträtt på Patrik Bergman

Patrik Bergman
Badmästare
E-post: patrik.bergman@harnosand.se
Telefon:0611 - 34 81 72
Arbetsområde: simskola

Porträtt på Lena Håkansson

Lena Håkansson
Badmästare/ facklig förtroendevald
E-post: lena.hakansson@harnosand.se
Telefon: Simhall 0611-34 81 70, Facket 0611-34 89 90
Arbetsområde: simskola,kassa

Porträtt på Isabella Malm

Isabella Malm(mammaledig)
Badmästare
E-post: isabella.malm@harnosand.se
Telefon:0611 - 34 81 72
Arbetsområde: simskola

Telefonnummer och e-postadresser till avdelningar på Simhallen samt privata företag i anläggningen

Telefonnummer och e-postadresser
AvdelningTelefonE-post/hemsida
Reception0611 - 34 81 70kassa.simhallen@harnosand.se
Simhallen0611 - 34 81 72simskolan@harnosand.se
Träningslokal Spegeln/Actic0611 - 34 81 76margareta.nordin@harnosand.se
Bokning av lokaler0611 - 34 81 70simhall.bokning@harnosand.se

Restaurang Relaxen

0611-277 23

http://www.restaurangrelaxen.se/länk till annan webbplats

AG Träning & Hälsa

073 813 16 61

http://agtraningohalsa.se/länk till annan webbplats

Birgittas fotvårdsklinik

0611-275 80